Kdo jsme

Společnost NETsecurity s.r.o. vznikla v roce 2007 a volně navázala na činnost společnosti PEMAC systems s.r.o. založené v roce 1997. Společnost PEMAC systems s.r.o., byla v letech 2001-2005 známa jako jedna z významných společností nabízející připojení k internetu a internetové služby po celém území ČR. Společnost disponovala vlastním autonomním systémem (AS28904) a tranzitní konektivitou. Od roku 2003 byla členem sdružení NIX.cz a zařadila se mezi první společnosti, které začaly na českém trhu nabízet internetové připojení prostřednictvím technologie ADSL na základě smlouvy uzavřené s Českým telecomem.

V roce 2005 došlo k fúzi společnosti PEMAC systems s.r.o. a společnosti Skynet a.s. Veškeré síťové technolgie a celá divize wired/wireless sítí společnosti PEMAC systems s.r.o., se staly součástí společnosti Skynet a.s. Zbytek společnosti PEMAC systems s.r.o. (divize bezpečnosti, hostingové a housingové služby, doplňkové služby a technologie) přešel s malým časovým odstupem pod nově vzniklou společnost NETsecurity s.r.o. a pod jejím jménem pokračuje dodnes.

Společnost NETsecurity nadále využívá kvalitní datové sítě společnosti Skynet a.s., jejichž konektivita je využita k realizaci převážné většiny vlastních i jiných internetových projektů.

V případě, že máte zájem rozšířit naše řady, sledujte prosím volná pracovní místa v sekci Kariéra.